מי אני?

 

שאלת השאלות....מה שגיליתי עד עכשיו זה שאני חגית בר אשל (אפשר גם חגית כהן אישה מרפאה) תלמידה של החיים. אספתי כלים שונים בחיי שהיו לי לעזר בתקופות בהן נזקקתי להכוונה בדרך. והיום אני מעבירה את הכלים האלה הלאה. כי על זה מדובר מבחינתי. להעביר את הידע לאחרים שיוכלו לחולל שינוי ומפנה בחייהם.

 

למדתי רפלקסולוגיה ואהבתי לגלות את ההשתקפות של גופנו בכף הרגל, אני ממשיכה להתלהב בכל פעם מחדש, תוך כדי טיפול מהאימפקט הכמעט מיידי, שיש לחלקים בכף רגלנו על בריאות וחוזק חלקים פנימיים בתוך גופנו , שהוא מכונה אלוהית מופלאה.

 

למדתי רייקי לדרגת מאסטר מורה ואימצתי את הרייקי כדרך חיים. היום אני מעבירה הלאה את הידע לכל מי שחפץ לאמץ אל חייו את השקט והשלווה ואת היכולת ליצור חיים מתוך מקום של ידיעה חמלה אהבה כאן ועכשיו. ולמה כאן ועכשיו? כי זה כל מה שיש בוודאות, את הרגע הזה.

 

למדתי פרחי באך וגיליתי רבדים ועומקים נוספים שכבר לא חשבתי שאגלה. באמצעות התמציות תהליך ממוקד המלווה את לקיחתן השלתי מחסומים ומסכות שעטיתי ובכלל לא הייתי מודעת לקיומם. אפשרתי לעצמי להיפתח עוד ועוד אל שלל האפשרויות העומדות בפניי ולהסכים לראות אותן סוף סוף. הבנתי שוב עד כמה הבחירה היא בידיי ועד כמה אני קוסמת רק כי אני רוצה.

 

הדובדבן בקצפת מבחינתי הם קלפי הטארוט. למדתי אצל המאסטר שגיא מנדלבאום. הטארוט הם חפיסת קלפים עם ציורים מאוד מעניינים לחלק מהאנשים. בעבורי מדובר במספרי סיפורים. בפריסה לאדם היושב מולי מתגלה הסיפור שלו בזמן נתון. הסיפור שהוא מספר לעצמו, יהיה מדויק יותר ומר. ביחד, בהמון סבלנות, התבוננות וחקירה פנימית אני מכוונת את השואל אל עצמו.

 

אני לא מתיימרת לדעת עתיד. מבחינתי אף אחד לא יכול לדעת אותו בוודאות. נכון שישנם מגלי עתידות מאוד מוכשרים ומחוברים שיכולים לראות ולומר מה הם רואים, אבל ופה יש אבל גדול, מה יקרה בפועל תלוי 100% במה שיעשה האדם עצמו ובמה שהוא יאמין. לכן האחריות היא כולה שלו. אני לא רואה טעם בלומר למתייעץ איתי שעומד לקרות כך וכך.... אלא לכוון אותו להגשמת המטרה. התשובות המתקבלות הן איפה כדאי ללחוץ יותר, איפה כדאי לשחרר ולנוח, איפה ומתי כדאי לחכות קצת ואז לצאת לפעולה. החיים הם משחק, יש להם דינמיקה מסוימת, ניתן להבחין בכך בדיעבד, אני אומרת בוא נבחין בכך לפני ותוך כדי ונשחק עם הקלפים הנכונים...בהנאה בשמחה ובאהבה גדולה.

 

לא אחת קיבלתי מאנשים שפנו אליי פידבקים בדיעבד ובהם סיפור הצלחה גדולה שנבע מהדרך בה הן פעלו. בדרך כלל, זו הדרך שהמלצתי להם עליה בעזרת הטארוט וההרגשה היא טובה ונעימה בכל פעם מחדש. כל סיפור הצלחה הוא סיפור של בחירה בחיים מבחינתי ואני אוהבת לעזור לאנשים לבחור

 

בשנים האחרונות הלכה וגברה בי ההכרה שההתמקדות שלי היא בפן הנשי. מצאתי את עצמי חוקרת את נושא הנשיות מכל הכיוונים  ומגיעה למסקנות מרחיקות לכת, ששינו את תפיסת עולמי ובהן את דרך הטיפול שלי והייעוץ. הרגשתי שבמפגשים שלי עם נשים שפונות אליי מתרחש משהו אחר, קסום וברור לי יותר. מתוך תחושת שליחות ורצון להעביר הלאה הקמתי את מרכז שלינקה המספק קורת גג אחת לפעילות המעצימה, מחזקת ומחברת נשיות. אני תלמידה של המגדר ושמחה לגלות בכל פעם מחדש עד כמה יש כוח לנשיות בתוכי ועד כמה אמא אדמה קוראת לנו לתקן דרכינו ולשוב את המקור. אל הרחם.

אז אני אומרת, בואי נשחק, על כל הקופה!

מה את אומרת?

 

אם את מרגישה שזה הזמן שלך לשינוי, בין אם את מבקשת קצה חוט שיוביל אותך לשם או שאת כבר יודעת מהי המטרה ומבקשת לעצמך את הדרך, בואי נעשה ביחד דרך של גילוי עצמי ונתחיל בהליכה פנימה אל האדם החשוב לך ביותר...עצמך.

 

ואם את רק רוצה שעה בשבוע שהיא לעצמך, שעה של שקט, של שלווה עמוקה, אהבה עצמית, קבלה אינסופית ופינוק....בואי ואפשרי זאת לעצמך.

 

אני חגית כהן, אישה מרפאה מעניקה את שירותי בכל רחבי הארץ