קורס רייקי

רייקי הוא למעשה אנרגיה לריפוי ולטיפול, אשר מנותבת על ידי תיאום. הגדולה של הרייקי הינה הפשטות שלו. האנרגיות של הרייקי מגיעות אליו מכדי אהבה ללא תנאי, אין תנאים בקבלת הרייקי. כל אחד – בכל מצב בריאותי שהוא נמצא, בכל אחד מן הגילאים, בכל מקום בארץ ובעולם מסוגל להתחבר לאנרגיות הריפוי שקרויות רייקי.

רייקי הוא לא כת ולא דת. לחלוטין לא. אין צורך להתחבר לגורו או לרב או לכל דבר עילאי אחר. הרייקי מחבר אתכם לעצמכם. רייקי זה מסמל אהבה, אחדות ושלם, רייקי זה אור, זה נתינה וקבלה. רייקי יאפשר לכם לחיות באיכות חיים טובה יותר.

האנרגיות של הרייקי יזרמו דרך השדה האנרגטי שלכם. הוא ינקה ויטעין אתכם במרץ ובכך יאפשר לכם להמשיך לזרום בחייכם באופן בריא. הרייקי משפיע על הריפוי הפיזי שלכם ממחלות ומכאבים ומביא אתכם לרמה של מודעות גבוהה ולהכרה פנימית. התהליך שאותו תעברו ברייקי יהפוך לפילוסופיית החיים שלכם, תצעדו לדרך חדשה משל עצמכם, דרך נבונה ובריאה יותר.

בכל פעם שתטפלו ברייקי – תעזרו. לעולם לא יהיה מצב שבו תוכלו להזיק.

טיפולים קונבנציונאליים פותרים את המחלה בו נמצא אותו אדם, אבל הם לא מטפלים בגורמים אשר הביאו את האדם לחלות באותה מחלה, בזה מטפל הרייקי ועבודת המודעות. בנוסף הרייקי יטפל גם בגורם וגם במחלה.

קורס רייקי יכול להעניק לכם את כל התובנות הללו ולפתוח לכם צוהר לעולם חדש וקסום.